WYJAZDY SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE

NARTY

Naszą specjalizacją są wyjazdy narciarskie do Francji. Wielu ludzi uważa, że sam przejazd na narty do Francji jest na tyle długi, iż psuje cały urlop. Jednak bezpośrednie loty z Warszawy do Grenoble skróciły podróż do zaledwie kilku godzin, więc wyjazdy na snowboard czy narty nie są już problematyczne. Warto podkreślić, że trasy narciarskie są tu lepsze niż gdziekolwiek. Nigdzie w Europie nie można wyszaleć się na nartach lepiej niż w Alpach Francuskich. Jeżeli nie chcemy lecieć do Francji samolotem lub jechać własnym samochodem, możemy zdecydować się na autokar – który jest zdecydowanie tańszym sposobem dotarcia na miejsce.

We Francji mieszka się w tzw. apartamentach. Prawie 90% bazy hotelowej to „rezydencje”, w których mieści się po kilkanaście, kilkadziesiąt i więcej apartamentów. Apartamenty nie są duże, dlatego najlepiej zgłaszać się w grupie dobrych i sprawdzonych znajomych. Każdy posiada własną łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny (apartamenty trzeba sprzątnąć przed wyjazdem, w przeciwnym wypadku opłata za końcowe sprzątanie zostanie potrącona z naszej kaucji). W supermarketach u podnóża Alp i w samych stacjach bez problemu znajdziemy wiele produktów gotowych do prawie natychmiastowego podania. Oczywiście w każdej stacji jest niezliczona ilość restauracji, do których możemy udać się na raclette czy fondue.

Największą jednak zaletą tych rezydencji jest to, że położone są naprawdę na stokach, przy samych trasach narciarskich. Narty zapinamy przy samym hotelu i także na nartach, w to samo miejsce wracamy. Nie trzeba nigdzie jeździć samochodami, skibusami czy autokarami. Każdy może wyjść na narty wtedy, kiedy chce. A trasy narciarskie we Francji należą do najlepszych na świecie. Nigdzie nie ma tak wielu wyciągów i tras o każdym poziomie trudności jak w Trzech Dolinach (Les Trois Valees) czy Espace Killy (Tignes i Val d’Isere).

ZAPRASZAMY DO FRANCJI.