Wyjazdy narciarskie organizujemy od 1998. Jeździmy do Francji, Włoch, Austrii i Szwajcarii. Organizujemy wyjazdy grupowe, wyjazdy indywidualne, wyjazdy z instruktorem i wyjazdy rodzinne. Tańsze – autokarem, droższe – samolotem lub po prostu z dojazdem własnym. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Wyjazdy na narty organizujemy kompleksowo. Oferujemy pełen zakres usług: począwszy od transportu z Polski komfortowymi autokarami lub samolotami, zakwaterowaniem, aż po obsługę doświadczonych pilotów i instruktorów.

Wybieramy najlepsze alpejskie stacje. Proponujemy topowe ośrodki za dobrą cenę. U nas naprawdę śnieg jest gwarantowany, bo nie zaproponujemy Wam w grudniu czy pod koniec marca stacji położonej 1000 m. n. p. m. Wiemy, jakim ryzykiem jest to obciążone. Będzie tanio, ale czy o to chodzi? Stąd w naszej ofercie Val Thorens, Livigno, Les 2 Alpes.

A wieczorami dobra zabawa też jest gwarantowana. Organizujemy wyjazdy na znane od lat w całej Europie, prawdziwe święta nart i snowboardu, takie jak Boarderweek na początku sezonu czy Snowzone w L2A na końcu.

Chcemy byś czuł się pewnie i bezpiecznie zarówno przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Mamy wszystkie wymagane koncesje i ubezpieczenia. Posiadamy własne luksusowe autokary, Jesteśmy członkiem PIT i SOIT.

ZAPRASZAMY!

Polska Izba Turystyki Logo

SOIT LOGO
TOP TRAVEL NARTY ALPY FRANCJA WŁOCHY ul. Foksal 12/14, 00-366 Warszawa, mazowieckie | tel. +48 22 616 23 25, e-mail: snow@toptravel.pl| NIP: 525-23-81-116